niedziela, 15 stycznia 2017

POMAGAMY !!! Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017...

         Siema Kochani w tą szczególną niedzielę stycznia... To wyjątkowy dzień i z całą pewnością, nie trzeba Was zachęcać do udziału w tym mega "kosmicznym" przedsięwzięciu Jurka Owsiaka i jego ekipy... Liczymy, że w takim samym składzie jak przez ostatnie godziny dopingowaliśmy Roberta Kubicę w Hankook 24H Dubai, zobaczymy się w podczas trwania tej nieprawdopodobnie szczytnej akcji...


              W wielu Waszych rodzinnych miastach zagra dzisiaj Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w tym również, jakże nam wszystkim bliska, jej motorsportowa wersja. Jesteśmy przekonani, że nie zabraknie Was tam dzisiaj i będziemy mogli się spotkać w tych miejscach... Nikt przecież lepiej od nas, nie wie jak potrzebne jest w życiu szczęście, wsparcie i  pomoc. Nawet ta najmniejsza, a powielona wiele razy staje się wielka...

          Już dzisiaj, 15 stycznia 2017 roku, na terenie Autodromu Bemowo w Warszawie zagra, kolejny zresztą już raz, największa Motoorkiestra Świątecznej Pomocy 2017...


           Impreza organizowana przez Automobilklub Polski, od wielu lat wspólnie gra i wspiera Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na terenie Automobilklubu Polskiego od godz. 13:00 odbywać się będą licytacje przejazdów samochodami rajdowymi, wyścigowymi, off road-owymi, a nawet ciężarowymi. Swój udział potwierdziło wielu kierowców, wśród nich  Rajdowy Mistrz Europy Wojciech Chuchała, Wicemistrz Polski Jakub "Colin" Brzeziński, Klaudia Podkalicka czy też Michał Ratajczyk. Będzie również kącik dla naszych najmniejszych Kibiców z wieloma atrakcjami i niespodziankami.


            Do warszawskiej Moto Orkiestry 2017 dołączyła Dzielnica Bemowo, wspierając to wielkie przedsięwzięcie. Imprezę poprowadzą znany dziennikarz motoryzacyjny Patryk Mikiciuk oraz  doskonały prezenter radiowy Paweł Pawelec.


           Obok wspomnianych już przejazdów autami rajdowymi i wyścigowymi, licytacje obejmą także gadżety i atrakcje ufundowane przez partnerów Moto Orkiestry. Znajdą się wśród nich m.in. pamiątki od najlepszych polskich kierowców, vouchery na kursy prawa jazdy, nawigacje samochodowe, koszulki, medale, piłki z autografami sportowców, zaproszenia na loty paralotnią z Mistrzem Świata czy też vouchery weekendowe wypożyczenie luksusowych samochodów.


"Przygotowując się do Moto Orkiestry 2017 staraliśmy się maksymalnie skupić na motoryzacyjnych atrakcjach na naszym torze, zarówno dla małych miłośników motoryzacji, jak i tych większych. Wszyscy posiadający domieszkę benzyny we krwi znajdą u nas coś dla siebie, emocji na pewno nie zabraknie. I najważniejsze - gramy i jeździmy w słusznej sprawie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie może Was 15 stycznia zabraknąć na Autodromie Bemowo" - powiedział Jakub Siemczuk, Organizator Moto Orkiestra 2017.


          Impreza rozpocznie się o godzinie 12:30 defiladą wszystkich biorących udział samochodów po ulicach Bemowa, przenosząc się około godziny 13:00 na teren Autodromu Bemowo. Auta oraz silniki nie zdążą ostygnąć, ponieważ już od razu po powrocie rozpoczną się pierwsze licytacje przejazdów z najlepszymi naszymi kierowcami. Niewątpliwą atrakcją tegorocznej orkiestry będzie widowiskowy koncert zespołu contemporary gospel Sound’n’Grace, a na koniec, o godz. 20:00, tradycyjne już, światełko do nieba w postaci atrakcyjnego pokazu fajerwerków.

           Zapraszamy  wszystkich Kibiców do wspólnego wspierania tej szczytnej idei. Podczas 25 finału zbieramy pieniądze na sprzęt dla oddziałów ogólno-pediatrycznych i godną opiekę medyczną dla seniorów.

              Blog Kibice Roberta Kubicy na pewno będzie tam obecny. Gramy razem do końca świata a nawet jeden dzień dłużej... Do zobaczenia...

               Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Blog Kibice Roberta Kubicy z dzisiejszego "koncertu" Motoorkiestry na warszawskim Autodromie Bemowo.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz