środa, 4 stycznia 2017

Ta historia musi trwać nadal...

     Inauguracja sezonu World Rally Championship 2017 przed nami. Za niespełna 2 tygodnie startuje jubileuszowy, 85 Rallye Monte-Carlo, pierwsza runda tegorocznych Rajdowych Samochodowych mistrzostw świata. Z wielu względów będzie to wyjątkowa impreza, również dlatego, iż po raz pierwszy od 6 lat na starcie nie zobaczymy żadnej polskiej załogi. Za sprawą świetnego materiału World Rally Media powróciły także nasze rozterki i pytania... Co dalej z karierą Roberta Kubicy ? Czy brak jakichkolwiek informacji ze jego strony to dobry czy też zły znak. Kiedy zatem poznamy ewentualne motorsportowe plany naszego kierowcy na 2017 rok ?


       Jak już wszyscy wiemy Robert Kubica zawiesił na chwilę obecną swoje rajdowe projekty i skoncentrował się na rywalizacji w wyścigach. Swoją opinię, jakże zresztą dobitnie, w tej kwestii Robert wyraził już podczas ubiegłorocznej wizyty w service parku Che Guevara Energy Drink Tour de Corse 2016: "...nie ma dla mnie miejsca w WRC to wracam na tor... "  Jakże to smutne, były dla nas słowa, jednak w idealny sposób oddawały aktualnie panującą sytuację, zależności i powiązania w świecie WRC...
Motorsports24
       A co nam pozostało ? Robert przez lata nauczył nas cierpliwości i z całą pewnością w tej dyscyplinie osiągnęliśmy już poziom "master". Serce jednak domaga się aby wykrzyczeć "Robert wracaj, wracaj już"... Jedno jest pewne, jak wielu Kibiców ma Robert na całym świecie, zarówno tych, którym mocniej serce bije na jego widok na rajdowych trasach oraz tych, których widok Roberta na torze przysparza o szybsze bicie serca - wszyscy razem na Ciebie czekamy i mocno zaciskamy kciuki za pozytywną realizację motorsportowych planów oraz Twój powrót do regularnych startów na prawdziwie profesjonalnym poziomie... Robert wracaj !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz