wtorek, 30 maja 2017

Robert Kubica ponownie w aucie GP3.

             Robert Kubica najwyraźniej wchodzi na właściwe "obroty". Tym razem informacje o jazdach Roberta napłynęły z San Martino del Lago gdzie na Circuit Cremona naszego kierowcę możemy ponownie zobaczyć za kierownicą auta GP3.
              Właśnie tutaj w Lombardii, na torze położonym nieopodal Cremony zaplanowane są w dniu dzisiejszym jednodniowe testy aut klasy GT oraz GP3. 
               
             Na Cremona Circuit Robert Kubica korzysta, wraz z jednym z etatowych kierowców, z Dallary GP3 mediolańskiej ekipy Trident Racing Maurizio Salvadoriego. Mimo co raz częstszych wizyt na torach Robert cały czas pozostaje tajemniczy: "Sporo czasu pracuję nad czymś, co może wkrótce się wydarzy, ale nic nie jest pewne i dlatego nie chcę za bardzo nic mówić. Po moich ostatnich wydarzeniach, i rajdowych, gdzie miałem startować, a później nie wystartowałem, i WEC, nie chcę zapeszać. Dopiero jak się uda i będzie wszystko klepnięte, to będzie fajnie."

Cremona Circuit
            Jedną, jednak jakże ważną, informację Robert Kubica przekazał Kibicom w rozmowie dla Przeglądu Sportowego: "Jeśli mam być szczery, to aż się dziwię, ale jestem skoncentrowany na dzisiejszej rzeczywistości, a ona nie wiąże się z rajdami... Jeszcze 12 miesięcy temu miałem chęć wystartowania hobbystycznie, a jednym z lepszych rajdów, jeśli nie najlepszym w kalendarzu, jest Rajd Polski, ale pojechanie go tak z kopyta, będąc poza rajdówką przez kilkanaście miesięcy, mija się z sensem. Tym bardziej, że do tego czasu wiele może się u mnie wydarzyć..." Mimo wszystko niezmiernie nam szkoda tych startów rajdowych, będzie wszystkim ich bardzo brakowało - już brakuje...

Cremona Circuit


AKTUALIZACJE

01.06.2017 godz. 17:00

               ...tymczasem Robert szlifuje formę na rowerze... kolejny trening kolarski razem z Tobia Cavallinim...

30.05.2017 godz. 18:10

                ...koniec testów na Cremona Circuit... pojazd GP3 ekipy Trident Racing przejechał dzisiaj 81 okrążeń... zespół spędził dzisiaj ponad 8 godz. 30 min na obiekcie... czekamy na wypowiedzi Roberta po testach oraz zdjęcia...
 

30.05.2017 godz. 17:34

              ...okrążenie 74 i mamy rekord dzisiejszego dnia na Cremona Circuit... granica 1min18sek złamana... brawo!


30.05.2017 godz. 16:20

                  ...sytuacja na Cremona Circuit po 59 okrążeniach testów... czas już poprawiony o ponad 1 sek...30.05.2017 godz. 13:00

                ...tak przedstawiała się sytuacja na Cremona Circuit do godz. 13:00... po 32 okrążeniach auto zjechało do garażu...

 

GALERIA
Kevin Ceccon
Carlo Corbetta
Cremona Circuit
Cremona Circuit
Cremona Circuit
Cremona Circuit
Cremona Circuit
Cezary Gutowski
Cremona Circuit
Cremona Circuit

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz